Handel kryptowalutami przyciąga coraz większą liczbę inwestorów. Także z Polski. Dlatego też i na naszym rynku powstała giełda handlu kryptowalutami. Jest to BitBay.

Giełda powstała w 2014 roku. Pozwala ona oczywiście zarówno na kupno, jak i sprzedaż kryptowalut. Podstawowymi jej zaletami jest duża ilość kryptowalut, którymi można handlować (Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Dash, Litecoin, Ethereum, Lisk, Game), proste zasady działania, a także wysoki poziom bezpieczeństwa. Co więcej, giełda wciąż się rozwija. To sprawia, że opinie o giełdzie BitBay są w znacznej większości pozytywne.

Niezwykle ważne jest także to, że opcja wpłaty i wypłaty środków na tej giełdzie jest niezwykle prosta. Co więcej, giełda umożliwia wypłatę środków w kilku walutach. Oprócz złotówki jest to także euro oraz dolar. Swoje konto na giełdzie można zasilić także smsem. Dzięki tym możliwościom użytkownicy BitBay chwalą giełdę za wygodę oraz swobodę w użytkowaniu i Bitbay zbiera pozytywne opinie.

To na co zwracają także uwagę użytkownicy w swoich opiniach to bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. BitBay zapewnia bowiem swoim użytkownikom bezpieczeństwo na kilka sposobów. Przykładem może być sposób logowania, gdzie oprócz podania loginu i hasła konieczne jest także podanie specjalnego kodu SMS.

Warto także wspomnieć o samym panelu użytkownika. Jest on bardzo przyjazny i intuicyjny. To sprawia, że korzystanie z giełdy BitBay jest niezwykle proste. W szczególności początkujący użytkownicy chwalą sobie opcję szybkiego zakupu. Jest to ideale rozwiązanie dla tych, którzy szybko chcieliby rozpocząć swoją przygodę z kryptowalutami. Ponadto początkujący użytkownicy, ale nie tylko, wyrażają się w swoich opiniach bardzo pozytywnie o pomocy technicznej jaką oferuje giełda. Odpowiedzi udzielane są szybko i sprawie.

Jeśli jesteś zatem zainteresowany inwestowaniem w kryptowaluty być może to będzie najlepsza giełda, od której mógłbyś zacząć. Fakt, że jest to polski produkt także ma na to wpływ. Przeczytaj inne opinie o Bitbay i podejmij decyzję.

[Głosów:3    Średnia:5/5]