Wiele osób wysyła różnego rodzaju przesyłki do USA. Jest to popularny kierunek przede wszystkim ze względu na liczną Polonię mieszkającą w tym kraju. Obecnie bez problemu można znaleźć oferty tanich usług kurierskich obejmujących dostarczanie przesyłek na terenie tego państwa.

Tanie przesyłki zagraniczne do USA

Stany Zjednoczone Ameryki to miejsce, gdzie mieszka liczna grupa Polaków. Wiele z tych osób nadal utrzymuje bardzo bliskie kontakty z ojczyzną. Stąd wynika potrzeba znalezienie tanich usług kurierskich, które zapewnią sprawne dostarczanie przesyłek bezpośrednio do adresata. Korzystanie z kuriera ma wiele zalet, ponieważ gwarantuje nie tylko szybkie dostarczenie paczki na miejsce, ale również wysokie bezpieczeństwo. Jednocześnie usługi firm kurierskich przeznaczone dla indywidualnych klientów są niestety stosunkowo kosztowne. W takiej sytuacji warto poszukać alternatywnych rozwiązań, które pozwolą na obniżenie cen bez rezygnowania z wysokiej jakości usług.

Korzystny cennik

Rozwiązaniem dostępny dla prywatnych nadawców oraz firm, które chcą przesłać paczki do USA, jest serwis LatajacePaczki.pl. Zaletą tego portalu jest przede wszystkim korzystny cennik, pozwalający na przesyłanie paczek w cenach, które do tej pory były praktycznie niedostępne dla klientów indywidualnych. Jednocześnie w przypadku tej firmy cennik jest bardzo przejrzysty i łatwo dostępny. Koszt wysłania każdej przesyłki obliczany jest indywidualnie i można zrobić to samodzielnie przy pomocy kalkulatora znajdującego się na stronie serwisu. W kalkulatorze wystarczy podać kraj nadawcy i adresata oraz wagę i wymiary paczki. Na podstawie tych informacji system wyliczy całkowity koszt usługi, bez żadnych dodatkowych opłat.

Proste nadawanie przesyłek

Przesyłki zagraniczne można nadawać w prosty i szybki sposób za pośrednictwem serwisu LatajacePaczki.pl. Wszystkie formalności załatwia się w kilku prostych krokach na stronie portalu. Po podaniu podstawowych informacji na temat przesyłki należy także określić, kiedy paczka ma zostać odebrana przez kuriera. Następnie kurier dociera bezpośrednio do nadawcy. Od chwili odbioru przesyłka jest przez cały czas monitorowana. Dotyczy to każdej paczki i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

W czasie nadawania przesyłki klient ma do wyboru kilka różnych rozwiązań, które mogą obejmować inne formy transportu. Różnice dotyczą przede wszystkim ceny, a także czasu potrzebnego na dostarczenie paczki. Dzięki dużej elastyczności każdy klient może znaleźć rozwiązanie, które będzie odpowiadało jego indywidualnym potrzebom.

Bezpiecznie i na czas

LatajacePaczki.pl współpracuje z renomowanymi dostarczycielami, czyli UPS i TNT. Są to firmy, które posiadają ogromne doświadczenie w dostarczaniu przesyłek na całym świecie i działają na rynku usług kurierskich od wielu lat. Korzystne ceny nie wynikają więc z obniżenia jakości usług. Wszystkie przesyłki zagraniczne są monitorowane od chwili ich nadania do momentu dostarczenia do adresata. Zespół wykwalifikowanych pracowników czuwa nad tym, żeby w czasie doręczania przesyłek nie pojawiły się żadne opóźnienia, jednocześnie gwarantuje, że paczka dotrze na wyznaczony adres w idealnym stanie.

Usługi dla firm

LatajacePaczki.pl oferuje także usługi kurierskie dla firm. Również przedsiębiorcy szukają sposobów na obniżenie kosztów przesyłek zagranicznych. Wiele firm nie może sobie pozwolić na współpracę z firmami kurierskimi na preferencyjnych warunkach. W takich przypadku skorzystanie z oferty LatajacePaczki.pl umożliwia zmniejszenie kosztów bez podpisywania żadnych umów. Serwis zajmuje się dostarczaniem nie tylko standardowych paczek i listów, ale także całych palet towarów.

Wysyłanie przesyłek do Stanów Zjednoczonych w niskich cenach jest możliwe nie tylko w przypadku dużych firm. Również nadawcy prywatni i małe przedsiębiorstwa mogą korzystać z takich usług po preferencyjnych cenach. Wystarczy znaleźć pośrednika, który przejmuje odpowiedzialność za negocjowanie najlepszych warunków z doręczycielami.

[Głosów:1    Średnia:5/5]