Pomoc frankowiczom

Banki w swoich umowach kredytowych zastosowywały niedozwolone klauzule, które pozwalały na przeliczenie zobowiązań klientów po kursie obcej waluty, która została przyjęta przez bank. Polskie sądu uznały owe klauzule za bezskuteczne, co dowodzi, iż przez wiele lat klienci spłacali zbyt wysokie raty kredytu.

Jeśli chcemy dowiedzieć się o wartości nadpłaconej przez nas gotówki wystarczy posiadać następujące informacje :

– wysokość przyznanego kredytu w PLN

– data jego udzielenia

– na jaki okres został przyznany
– marżę kredytu

Możemy skorzystać z bezpłatnej analizy dokumentów przez stronę https://www.stop-frank.pl/, która nie trwa zazwyczaj dłużej niż 24 godziny. Klient traktowany jest indywidualnie i może liczyć na pomoc na etapie negocjacji z danym bankiem, a także w późniejszym czasie, jeśli dojdzie do sprawy w sądzie z tego tytułu. Na pewno dobrą decyzją będzie zainteresowanie się tym tematem, ponieważ możemy odzyskać należne nam pieniądze.

Pomoc frankowiczom – czy warto z niej skorzystać?

W sprawach w sądzie, które są prowadzone przeciwko bankom zazwyczaj pojawia się argument, iż jeśli dojdzie do unieważnienia danej umowy, to nie będzie to korzystne dla kredytobiorcy, ponieważ może się okazać, że żadnej nadpłaty nie ma, gdyż kwoty które klient przekazał do banku są mniejsze, niż otrzymany kredyt. Wtedy powstaje tak zwana niedopłata, którą trzeba przekazać w ręce banku. Nie zmienia to faktu, że należy zwrócić się o pomoc w sprawie jego rozliczenia, bowiem po uregulowaniu tej kwoty i rozliczeniu kredytu zawyżone raty nie będą musiały być spłacane. Obliczenie nadpłaty może przysporzyć trudności, jest to jednak niezbędne, by określić wysokość tej kwoty. Nie należy bać się zatem zgłosić o pomoc do wykwalifikowanego w tym temacie specjalisty, bowiem w innym przypadku nigdy możemy już nie zobaczyć należnych Nam pieniędzy. Świadczona pomoc jest niezbędna, a osoby tym się zajmujące posiadają ogromną wiedzę również o metodach działań poszczególnych banków. Walczmy zatem o swoje.

Kolejny temat: Odfrankowienie kredytu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]