Kredyt dla osób zadłużonych – czy można go otrzymać

Jeśli figurujesz jako osoba zadłużona w rejestrach BIK i KRD z pewnością wiesz, że o kredyt w banku będzie bardzo trudno. Rozwiązaniem może być instytucja pozabankowa, która szybko udzieli ci taniej pożyczki dla zadłużonych. Co warto wiedzieć zanim złoży się wniosek?

Uzyskanie kredytu bankowego przez osoby zadłużone nie jest łatwą sprawą. Rygorystyczne wymagania odnośnie wnioskodawców wykluczają na wstępie wiele osób, przede wszystkim te z negatywną historią kredytową, o której banki dowiedzą się z rejestru KRD i BIK. Co mogą zrobić osoby zadłużone, które pilnie potrzebują taniej pożyczki bez BIK i KRD?

Odpowiedzią jest pożyczka pozabankowa

Pożyczka pozabankowa to kredyt udzielany przez prywatne instytucje pozabankowe, często finansowane z innych, prywatnych źródeł. W przeciwieństwie do banków nie wymagają idealnej historii kredytowej, a nawet jej nie sprawdzają. Dzięki temu wsparcie finansowe udzielane jest także osobom mającym negatywne wpisy w rejestrze BIK oraz KRD (BIK – Biuro Informacji Kredytowej, KRD – Krajowy Rejestr Długów) oraz firmom z zajęciem komorniczym. Warto wiedzieć, że negatywny wpis można otrzymać za np. zaległości finansowe czy też nieterminową spłatę wcześniej uzyskanego kredytu.

Instytucje pozabankowe zazwyczaj nie wymagają od wnioskodawców zaświadczenia o zarobkach czy przedstawienia umowy o pracę (czyli nie weryfikują ich zdolności kredytowej), a termin spłat może być przedłużony w razie potrzeby. Dodatkowo z racji swojego statutu instytucje pozabankowe oferują tanie pożyczki dzięki niższemu oprocentowaniu i braku kosztów typowych dla kredytów bankowych. Takie firmy specjalizują się także w pożyczkach przez internet bez BIK i KRD, co pozwala wesprzeć finansowo osoby mające negatywną historię kredytową.

Wniosek online i szybka decyzja o przyznaniu pożyczki bez BIK i KRD

Najlepszym rozwiązaniem jest złożenie wniosku o pożyczkę przez internet. Pozwala to zaoszczędzić dużo czasu, zwłaszcza osobom z mniejszych miejscowości, które musiałyby poświęcić cały dzień aby dojechać do oddziału placówki w większym mieście. W przypadku pożyczki online bez BIK i KRD decyzja o jej przyznaniu przychodzi bardzo szybko.

Firma pożyczkowa ConCash.pl – Pożyczki przez Internet https://concash.pl/ specjalizuje się w udzielaniu pożyczek gotówkowych przez internet dla osób zadłużonych, bez pozytywnej historii w BIK oraz KRD. Wniosek i wszelkie formalności można załatwić przez internet, nie wychodząc z domu. Wnioskodawca sam określa kwotę potrzebnego wsparcia oraz termin spłaty. Można otrzymać od 500 do aż 120.000 zł z okresem spłaty od 1 miesiąca do 10 lat. Pozwala to na bardzo elastyczne dopasowanie oferty do naszych potrzeb i możliwości.

[Głosów:1    Średnia:5/5]