Pożyczki w 15 minut

Pożyczki online są bardzo popularne, ponieważ można łatwo i szybko dostać potrzebne pieniądze. Jednak czasem nie możemy czekać nawet jednego dnia. Czy istnieje możliwość zdobycia pożyczki online w 15 minut?

Chyba każdy z nas miał w życiu sytuację, kiedy nagle potrzebował pieniędzy, których nie zaplanował w budżecie. Takich jak awaria czegoś niezbędnego do życia, odcięcie prądu albo niespodziewana choroba lub wypadek ukochanego zwierzaka.  Jeśli nie mamy oszczędności, rozwiązaniem pozostaje pożyczka. Czy jednak można uzyskać przelew w kwadrans?

Firmy pożyczkowe oferują pożyczki online szybko i sprawnie. Wystarczy wypełnić wniosek, podać numer konta i zweryfikować tożsamość. Jednak aby na pewno dostać pożyczkę w 15 minut, trzeba sprawdzić kilka rzeczy.

Gdzie szukać najlepszych pożyczek online?

Przede wszystkim, jeśli szukasz naprawdę szybkiej pożyczki, wejdź na ranking szybkich pożyczek online. Znajdziesz tam zebrane najlepsze pożyczki przez Internet, jakie są obecnie dostępne na rynku. Są uszeregowane w kolejności od najbardziej rekomendowanych.

Sprawdź RRSO przedstawionych pożyczek i wybierz taką, która ma niskie RRSO. Zwróć też uwagę na zakres kwot, na jakie pożyczki są udzielane. A jeśli chcesz wziąć pożyczkę ratalną, a nie chwilówkę – sprawdź także, na jaki okres udzielana jest pożyczka. Pamiętaj, że każda firma pożyczkowa przygotowała inną ofertę.

Jeśli masz czas, przeanalizuj reprezentatywny przykład, zwracając uwagę na dodatkowe koszty: prowizję i opłatę przygotowawczą.

Co sprawdzić na stronie pożyczkodawcy, żeby dostać pożyczkę online w 15 minut?

Kiedy znajdziesz już kilka atrakcyjnych ofert, np. tych znajdujących się w rankingu pożyczek przez Internet, przejdź na stronę każdego pożyczkodawcy. Zwróć na niej uwagę na dwie rzeczy.

Po pierwsze, czy firma pożyczkowa korzysta z szybkich przelewów? Jeśli tak, z pewnością dostaniesz pieniądze moment po pozytywnym zweryfikowaniu Twojego wniosku.

Jeśli nie znajdziesz informacji o tym, że firma pożyczkowa korzysta z szybkich przelewów, sprawdź drugą rzecz: w jakim banku firma ma swoje konto. Jeśli w tym samym – środku również trafią do Ciebie natychmiastowo po podpisaniu umowy.

Mam wybraną firmę, co dalej?

Teraz po prostu wypełnij wniosek o pożyczkę. Będziesz poproszony o podanie swoich danych osobowych, miesięcznych dochodów i ich źródła, a także o kilka innych informacji – w tym oczywiście numer konta.

Pamiętaj, że w firmach pożyczkowych Twoja historia kredytowa ma znaczenie, więc jeśli jesteś w BIK albo masz niespłacone długi, możesz dostać odmowę. Wtedy spróbuj wypełnić wniosek w innej firmie.

Jeśli uzyskałeś pozytywną weryfikację Twojego wniosku, a firma przelewa pieniądze od razu, odczekaj kilka minut i zaloguj się na konto bankowe. Powinieneś mieć tam przelew na wnioskowaną kwotę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]