Myśl o przyszłości firmy i pracowników nie daje Ci spać? A może nie wiesz, co pomogłoby zwiększyć bezpieczeństwo? My wiemy – dzięki monitoringowi CCTV Twoja firma będzie strzeżona przez całą dobę tak, że wreszcie będziesz mógł się zrelaksować. Przekonaj się, dlaczego warto zainwestować w monitoring CCTV.

Czym jest CCTV?

To skrót od angielskiego „Closed Circuit Televison”. Po polsku mówi się o monitoringu CCTV jako o telewizji w obwodzie zamkniętym. Jest to więc nic innego jak system monitoringu, dzięki któremu jesteśmy w stanie kontrolować to, co dzieje się na danej przestrzeni. Montoring CCTV jest coraz bardziej popularny zarówno w dużych, jak i małych firmach. Nic dziwnego, dzięki temu, że używa się do niego kamer IP, to obraz dostarczany do komputera ma wyjątkowo dobrą rozdzielczość. Dzięki temu jesteśmy w stanie zauważyć wszystko i w przypadku sytuacji awaryjnej zareagujemy szybciej. Monitoring CCTV przesyła obraz bezpośrednio z kamer do komputera, co sprawia, że nagranie ułatwia ustalenie tożsamości i rozpoznanie twarzy włamywacza. To ważne, ponieważ ułatwimy w ten sposób pracę służb bezpieczeństwa i szybciej schwytamy potencjalnego wandala czy złodzieja.

Dla kogo monitoring CCTV?

Dziś dbanie o bezpieczeństwo to absolutna podstawa, nie dziwi więc fakt, że w telewizję o obwodzie zamkniętym inwestują również małe firmy. Dużą zaletą monitoringu CCTV jest to, że może on łączyć się z innymi systemami bezpieczeństwa stosowanymi na terenie budynku. To sprawia, że właściciel nie musi się o nic martwić – wszystkie sytuacje zapisywane są bezpośrednio na komputerze, do którego można mieć dostęp przez całą dobę. Trudno dziś wyobrazić sobie firmę bez monitoringu, szczególnie, gdy pracuje w niej więcej osób i musimy zadbać o bezpieczeństwo wszystkich pracowników. Jeśli do tej pory tylko zastanawiałeś się nad monitoringiem, nie czekaj dłużej. Skontaktuj się z pracownikami firmy Team Prevent Poland Sp. z o.o, aby dowiedzieć się więcej na temat oferty na monitoring CCTV.

Autor: Mariusz Zakrzewski. Artykuł “Monitoring CCTV – prosty sposób na zwiększenie bezpieczeństwa w firmie” powstał dzięki uprzejmości przedstawiciela firmy Team Prevent Poland sp. z o.o. z Pszczyny

[Głosów:2    Średnia:5/5]