Gdzie tanio zarejestrować domenę?

0
1134

Jeśli kiedykolwiek myślałeś o stworzeniu własnej strony internetowej, na pewno zastanawiałeś się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową. Jest to kwestia, o której należy pamiętać na samym początku, ponieważ bez rejestracji domeny, utworzenie strony internetowej nie jest fizycznie możliwe.

Oprócz domeny należy również wyposażyć się w hosting, czyli serwer, który będzie gromadził wszystkie dane dotyczące naszej strony internetowej. Domenę oraz hosting bardzo często możemy zakupić za pośrednictwem jednego serwisu, ponieważ wiele firm oferuje kompleksowe usługi w tym zakresie. Warto dokładnie przeanalizować ofertę różnych firm, po to aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla naszej strony internetowej.

Osobiście uważam, że najlepiej korzystać z ofert mniej popularnych firm, ponieważ świadczą one świetne usługi, w dużo niższych cenach niż popularne firmy, których reklamy można znaleźć w internecie lub telewizji. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są np. tanie domeny na kru.pl. Dzięki temu serwisowi, możemy zarejestrować swoją domenę za mniej niż 10 złotych.

Domeny internetowe

Koszt najtańszej domeny z rozszerzeniem .pl wynosi bowiem 9.89 zł za rok, co stanowi naprawdę świetną cenę. Oprócz dostępu do bazy domen, serwis kru.pl posiada również bardzo bogatą ofertę hostingową. Za pośrednictwem tego serwisu możemy zakupić kilka różnych rodzajów serwerów hostingowych, z czego większość wyposażona jest w certyfikat SSL, co jest niezwykle ważne, jeśli na poważnie myślimy o stworzeniu strony internetowej.

Najtańszy hosting kosztuje 9.90 zł za rok i w tej cenie dostajemy serwer o pojemności 25 GB z darmowym certyfikatem bezpieczeństwa Let’s Encrypt. Za cenę nieprzekraczającą 20 złotych mamy dostęp do podstawowego hostingu oraz domeny, co stanowi niezwykle korzystną ofertę dla osób, które pragną stworzyć swoją pierwszą stronę internetową. Rejestracja domen internetowych w kru.pl jest bardzo tania i przebiega sprawnie, ponieważ już po kilku minutach od zakupu domeny możemy z niej korzystać i tworzyć treści na naszą pierwszą stronę www.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]