Czarna lista dłużników: co to jest?

0
Czarna lista dłużników: co to jest?

Posiadaniem pożyczki trudno jest kogoś zaskoczyć. W dzisiejszych czasach wielu mieszkańców kraju korzysta z tej usługi. Podczas składania wniosku, pierwszą rzeczą, na co zwraca uwagę bank lub organizacja pożyczkowa, jest wiarygodność klienta. Wszystkie dane dotyczące kredytu są wyświetlane w historii kredytowej danej osoby.

Inwestycje budowlane w ochronie prawa

0
Inwestycje budowlane w ochronie prawa

Wszelkiego rodzaju realizacje inwestycji budowlanych potrzebują prawnego wsparcia. Dotyczy to nie tylko inwestycji deweloperskich ale i także różnych inwestycji prywatnych. W Polsce mało jest kancelarii, które pełnią tego rodzaju usługi, ale też nie każdy rozpoczynając inwestycję od razu myśli o tego rodzaju zabezpieczeniach.

Kredyt dla osób zadłużonych – czy można go otrzymać?

0
Kredyt dla osób zadłużonych – czy można go otrzymać

Jeśli figurujesz jako osoba zadłużona w rejestrach BIK i KRD z pewnością wiesz, że o kredyt w banku będzie bardzo trudno. Rozwiązaniem może być instytucja pozabankowa, która szybko udzieli ci taniej pożyczki dla zadłużonych. Co warto wiedzieć zanim złoży się wniosek?

Uzyskanie kredytu bankowego przez osoby zadłużone nie jest łatwą sprawą. Rygorystyczne wymagania odnośnie wnioskodawców wykluczają na wstępie wiele osób, przede wszystkim te z negatywną historią kredytową, o której banki dowiedzą się z rejestru KRD i BIK. Co mogą zrobić osoby zadłużone, które pilnie potrzebują taniej pożyczki bez BIK i KRD?

Odpowiedzią jest pożyczka pozabankowa

Pożyczka pozabankowa to kredyt udzielany przez prywatne instytucje pozabankowe, często finansowane z innych, prywatnych źródeł. W przeciwieństwie do banków nie wymagają idealnej historii kredytowej, a nawet jej nie sprawdzają. Dzięki temu wsparcie finansowe udzielane jest także osobom mającym negatywne wpisy w rejestrze BIK oraz KRD (BIK – Biuro Informacji Kredytowej, KRD – Krajowy Rejestr Długów) oraz firmom z zajęciem komorniczym. Warto wiedzieć, że negatywny wpis można otrzymać za np. zaległości finansowe czy też nieterminową spłatę wcześniej uzyskanego kredytu.

Instytucje pozabankowe zazwyczaj nie wymagają od wnioskodawców zaświadczenia o zarobkach czy przedstawienia umowy o pracę (czyli nie weryfikują ich zdolności kredytowej), a termin spłat może być przedłużony w razie potrzeby. Dodatkowo z racji swojego statutu instytucje pozabankowe oferują tanie pożyczki dzięki niższemu oprocentowaniu i braku kosztów typowych dla kredytów bankowych. Takie firmy specjalizują się także w pożyczkach przez internet bez BIK i KRD, co pozwala wesprzeć finansowo osoby mające negatywną historię kredytową.

Wniosek online i szybka decyzja o przyznaniu pożyczki bez BIK i KRD

Najlepszym rozwiązaniem jest złożenie wniosku o pożyczkę przez internet. Pozwala to zaoszczędzić dużo czasu, zwłaszcza osobom z mniejszych miejscowości, które musiałyby poświęcić cały dzień aby dojechać do oddziału placówki w większym mieście. W przypadku pożyczki online bez BIK i KRD decyzja o jej przyznaniu przychodzi bardzo szybko.

Firma pożyczkowa ConCash.pl – Pożyczki przez Internet https://concash.pl/ specjalizuje się w udzielaniu pożyczek gotówkowych przez internet dla osób zadłużonych, bez pozytywnej historii w BIK oraz KRD. Wniosek i wszelkie formalności można załatwić przez internet, nie wychodząc z domu. Wnioskodawca sam określa kwotę potrzebnego wsparcia oraz termin spłaty. Można otrzymać od 500 do aż 120.000 zł z okresem spłaty od 1 miesiąca do 10 lat. Pozwala to na bardzo elastyczne dopasowanie oferty do naszych potrzeb i możliwości.

Na czym polega konsolidacja kredytów?

0
Na czym polega konsolidacja kredytów?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, banki oferują coraz więcej korzystnych rozwiązań finansowych. Jednym z nich jest konsolidacja kredytów. Zarówno online jak i stacjonarnie znajdziemy skuteczny sposób na pozbycie się zadłużenia. Czy konsolidacja właściwie jest opłacalna? Na czym polega połączenie wszystkich kredytów w jeden?

Konsolidacja kredytów Wrocław – co warto o niej wiedzieć?

Połączenie wszystkich kredytów w jedno zobowiązanie finansowe również z jedną, niższą ratą to nic innego jak konsolidacja. Takie rozwiązanie w wielu wypadkach jest naprawdę opłacalne, ponieważ może uratować nasz budżet domowy. Konsolidacja kredytów obejmuje kredyty gotówkowe, ratalne, zadłużenia bieżących rachunków oraz karty kredytowe. W trakcie wizyty w banku przedstawiamy gdzie oraz na jakie kwoty jesteśmy zadłużeni. Specjalista ocenia czy jesteśmy w stanie uregulować nasze zobowiązania, czy posiadamy relatywnie dobrą historię w BIK – czy w przeszłości rzetelnie wywiązaliśmy się ze spłaty długów. Gdy nic nie stoi na przeszkodzie, bank chętnie przejmuje nasz kredyt lub pożyczkę. Sumuje ich wartość, proponuje nowe oprocentowanie oraz wylicza ratę, która będzie dopasowana do naszych możliwości finansowych.

Konsolidacja kredytów – czy jest opłacalna?

Klienci przed podjęciem ostatecznej decyzji często zastanawiają się czy konsolidacja kredytów jest opłacalna? Zdecydowanie tak, w większości przypadków. To świetne rozwiązanie szczególnie dla osób, które posiadają drogie kredyty oraz którym grozi wpadnięcie w spiralę zadłużenia. Przed ostatecznym wyborem warto więc porównać oferty różnych instytucji finansowych, wysokość oferowanych oprocentowań, prowizji czy kosztów ubezpieczenia. Należy zwrócić uwagę na dowolność wyboru dnia spłaty raty lub uzyskania dodatkowych środków na dowolny cel. Jeśli posiadamy stosunkowo drogi kredyt gotówkowy, konsolidacja może pozytywnie wpłynąć na nasz budżet domowy, dzięki obniżeniu kosztów pożyczanego pieniądza.

Połącz je w jedno zobowiązanie kredyt gotówkowy i inne

Ostateczną decyzję o konsolidacji kredytów Wrocław podejmujemy w momencie, gdy nie zalegamy ze spłatą dotychczasowych kredytów. Warto również przeanalizować koszty, jakie poniesiemy i zdecydować czy konsolidacja kredytów jest opłacalna dla nas, w danym momencie. W przypadku gdy różnica oprocentowania będzie mniej korzystna może się okazać, że przy dłuższym okresie kredytowania, całkowity koszt okaże się mniejszy. Warto więc określić czemu konsolidacja ma służyć. Jeśli chcemy zwiększyć swobodę finansową, powinniśmy skupić się na wysokości raty. Jeśli jednak kierujemy się oszczędnościami, to warto zainteresować się całkowitym kosztem kredytu.

Wraz z doświadczonym ekspertem przeanalizuj swoją sytuację finansową i dopasować ofertę do swoich możliwości, a przekonasz się, że kredyt konsolidacyjny, to bardzo korzystne rozwiązanie.

Fundusz inwestycyjny – czy warto go posiadać?

0
Fundusz inwestycyjny – czy warto go posiadać?

Na to pytanie próbuje sobie opowiedzieć wielu inwestorów. Bez wątpienia fundusze inwestycyjne mają wiele zalet, które warto przeanalizować. Niektóre z nich znacznie wyróżniają je na tle innych sposobów lokowania środków.

Myślisz o zmianie sprzętów w domu, ale brakuje Ci środków? Zdecyduj się na kredyt RTV i AGD

0

Współczesna technologia oferuje nam wiele udogodnień. Naczyń nie trzeba myć ręcznie, pranie zrobi się niemal samo, kawę przygotuje dla nas ekspres automatyczny i tak można by mnożyć przykłady.

Podpowiadamy jak sprawdzić własną zdolność kredytową

0

Od obliczenia zdolności kredytowej zależy czy kredytobiorca ma szansę uzyskać kredyt, czy też nie. Mimo, że każdy bank i instytucja finansowa obliczają ten wskaźnik na własnych zasadach i biorą pod uwagę różne czynniki, to jednak pewne reguły pozostają niezmienne. Postaramy się więc podpowiedzieć jak samemu sprawdzić własną zdolność kredytową.

Odwrócony kredyt hipoteczny? Co to jest i dla kogo nadaje się kredyt hipoteczny odwrócony?

0

Odwrócony kredyt hipoteczny to jedna z usług finansowych skierowana do konkretnych osób. W Polsce stała się popularna kilka lat temu i decyduje się na nią coraz więcej seniorów. Pozwala na życie w godziwych warunkach i jest świetnym sposobem na „zwiększenie” emerytury. Czym jest odwrócony kredyt hipoteczny i kto może się na niego zdecydować?

Dlaczego warto postawić na palety z tworzywa sztucznego?

0

W dzisiejszych czasach wybór porządnych palet jest naprawdę bardzo trudnym zadaniem, dlatego też warto jak najszybciej zapoznać się z niniejszym artykułem. Dzięki nam dowiedzą się Państwo, dlaczego palety plastikowe z roku na rok zdobywają coraz większą popularność i jakie są ich największe zalety.

Ksiązki o porachunkach mafijnych

0

Jest pewien typ literatury, który wyjątkowo trzyma w napięciu. To książki o mafii. Z jednej strony kryminalne, mające niesamowite zwroty akcji, z drugiej strony – często opisujące prawdziwe wydarzenia i historie, o których czasami lepiej byłoby nie wiedzieć. Ostatnimi czasy bardzo popularną książką o tej tematyce jest „Masa. O kobietach polskiej mafii”, która stała się nawet inspiracją do nakręcenia filmu, który podbił jakiś czas temu polskie kino.

Książki o mafii

Dlaczego tak lubimy czytać o mafii? Odpowiedź nie jest jednoznaczna, jednak wydaje się, że jest to związane z tym, że chcemy po prostu trochę lepiej rozumieć otaczający nas świat i to co się z nim dzieje. Z wiadomości telewizyjnych co chwilę słyszymy o krwawych porachunkach mafii lub o tym, że policja rozbiła jakiś niebezpieczny gang, prowadzący handel niedozwolonymi substancjami lub krzywdzący ludzi w inny sposób. To zatem świat gdzieś obok nas, czasami bardzo blisko. Poznawanie go z perspektywy swojego wygodnego oraz bezpiecznego domu, pod ciepłym kocykiem i z kubkiem herbaty, daje dreszczyk emocji…i nic nie kosztuje, poza tym ile wyda się na tego typu książkę, na przykład zmawiając ją na livro.pl.

Książka o mafii na prezent

Jeżeli chcielibyśmy podarować komuś książkę na prezent, jednak nie o końca jesteśmy przekonani, czy dobrze znamy czytelniczy gust tej osoby, książka o mafii powinna świetnie się sprawdzić. Dlaczego? Bo to wciągające historie pokazujące kulisy świata, do którego na szczęście zwykły człowiek ma daleko, co nie zmienia faktu, że chciałby wiedzieć jak to działa. Również trochę dla własnego bezpieczeństwa. Co więcej tego typu książki często mają formę reportaży, opierają się na rozmowach z prawdziwymi osobami, świadkami różnych zdarzeń, którzy zgodzili się opowiedzieć o tym, co ich spotkało lub w czym uczestniczyli. Nie da się też ukryć, że to literatura zwyczajnie trzymająca w napięciu, nie pozwalająca pójść spać do późnych godzin nocnych. Kto szuka książek, dzięki którym noc będzie zarwana, zdecydowanie to właśnie będzie dobry wybór.

Gdzie tanio kupować książki o mafii?

Zasadnicze pytanie dla każdego, kto uwielbia czytać i kupować książki pasjami – gdzie to robić, aby nie zbankrutować. W końcu choć ceny książek spadają, jeżeli kupuje się ich kilka lub kilkanaście w miesiącu, to może być duży wydatek. Najlepiej książki zamawiać przez Internet z księgarni wysyłkowych, takich jak livro.pl. To właśnie tam ceny są najniższe, nawet na nowości. Bardzo często nawet o 25% od ceny na okładce albo nawet więcej. To sporo, zważywszy na fakt, że książki są nowiutkie, wprost z drukarni oraz nie ma na nich śladów przeglądania przez innych klientów, co czasami dzieje się w przypadku tych zakupionych w księgarni stacjonarnej. Zatem najlepiej właśnie tak kupować. Przesyłka jest nadawana tuż po zaksięgowaniu opłaty za zakupy, najczęściej jeszcze tego samego dnia. Zatem już dobę później można zagłębić się w ciekawą lekturę, na przykład w książkę o mafii, siedząc sobie w swoim wygodnym i bezpiecznym domu.